JESIENNY WIR NAGRÓD

Jesień już na dobre rozgościła się za oknami dlatego Galeria Słowiańska aby umilić swoim klientom zimniejsze dni zaprasza do wzięcia udziału w eko wydarzeniu i wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania jest prawie 400 nagród.

W dniu 19 października w godzinach 11:00-17:00 Galeria przygotowała wiele atrakcji dla całych rodzin w klimacie eko i zero waste. Atrakcje jakie zostały przewidziane to m.in. warsztaty z robienia bukietów z jesiennych liści, komponowanie eko kosmetyków z kuchennych produktów, warsztaty kreatywne i konkursy dla dzieci oraz drugie życie ciucha czyli jak nadać nowy wygląd zwykłej koszulce.

Natomiast w dniach 19-27 października na terenie Galerii stanie specjalnie przygotowana jesienna strefa. Uczestnicy będą próbowali swoich sił w łapaniu w siatkę wirujących kolorowych liści. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest okazanie paragonu za zakupy w butikach Galerii za 50,00 zł, a w Neonet lub hipermarkecie Carrefour za min. 100 zł brutto.
Uczestnicy konkursu będą musieli się wykazać nie lada zręcznością i refleksem. Każde pięć złapanych liści to 1 naklejka do umieszczenia na karcie konkursowej. Zasada jest prosta – im więcej złapanych liści, tym cenniejsze nagrody do wygrania. Do zdobycia są między innymi: eko kubki, lunchboxy, drewniane termosy, kubki termiczne, suszarki do owoców i grzybów oraz wiele innych. Dodatkowo do wygrania będzie nagroda specjalna. Uczestnik, który w czasie trwania akcji zbierze najwięcej nalepek konkursowych otrzyma Skuter elektryczny.

Konkurs potrwa do niedzieli 27 października.
Serdecznie zapraszamy

PROMOCJE I AKTUALNOŚCI